„Zemětřesení v celé zemi“: Trumpovi kandidáti dosahují velkých vítězství

Kandidáti podporovaní Trumpem zvítězili v klíčových republikánských primárkách v úterý večer v Arizoně, Michiganu a Kansasu.

Když se v Arizoně počítaly hlasy v den voleb, bývalá novinářka televizních zpráv Kari Lakeová se s řevem vrátila, aby převzala vedení od kandidátky Karrin Taylor Robsonové podporované Mikem Pencem v guvernérských primárkách.


Lakeová, která věří, že Trump vyhrál Arizonu v roce 2020 a tvrdí, že by výsledky voleb neověřila, byla v pondělí večer o 10 bodů nižší, když se počítaly zaslané hlasovací lístky. Ale vyhrála více než 70 % hlasů v den voleb. S téměř 80 % sečtených hlasů vede Lake před Robsonem asi o dva body .

Lake řekla Stevu Bannonovi v rozhovoru pro „War Room“ ve středu ráno, že očekává, že se náskok zvýší na osm nebo 10 bodů.

TRENDING: Nepleťte si Sesame Place s Jimem Crowem

„A dělo se spousta podvodů,“ řekla s odkazem na zprávy o nesrovnalostech při hlasování. „Takže jsme věděli, že se ty podvody dějí. Věděli jsme, že první várka, která se bude počítat, půjde s největší pravděpodobností k mému soupeři.“

Pak řekla: „když jsme v den hlasování začali vidět čísla tak velká, jak byla, nikdy jsme nic takového neviděli.“

Podívejte se na Lakeův rozhovor s „War Room“:

Trumpem podporovaný Blake Masters, jehož kampaň sponzoroval technologický miliardář Peter Thiel, byl vyhlášen vítězem primárek Senátu GOP v Arizoně s 39 % nad 29 % Jima Lamona. Masters se utká s úřadujícím demokratickým senátorem Markem Kellym.

V primárkách arizonské republikánské strany pro ministra zahraničí zvítězil Mark Finchem, jehož kampaň se zaměřila na volební integritu.

„Nakonec stojím za právním státem, že nikdo nemá palce na stupnici volební integrity a volební spravedlnosti,“ řekl Trumpem podporovaný Finchem pro Epoch Times .

„Chci zajistit, aby každý kandidát, ať už je demokrat, republikán, libertarián – je mi jedno, z jaké strany to je – má právo být na kandidátce, pokud se kvalifikuje, a má právo na to, aby se s ním zacházelo. spravedlivě podle zákona,“ řekl Finchem, člen arizonské Sněmovny reprezentantů.

Trump se s Finchem objevil na lednovém shromáždění ve Florencii v Arizoně.

Finchem prohlásil k davu: „Dámy a pánové, my to víme a oni to vědí – vyhrál Donald Trump.“

Je příznačné, že předseda Sněmovny reprezentantů státu Arizona, Rusty Bowers – který svědčil proti prezidentu Trumpovi před výborem 6. ledna – prohrál svou nabídku na křeslo v Senátu o přibližně 30 bodů.

V arizonském generálním prokurátorovi GOP vede Trumpem podporovaný Abe Hamadeh.

V Michiganu rozhodně zvítězil Trumpem podporovaný kandidát na guvernéra Republikánské strany Tudor Dixon se 40 % hlasů nad Kevinem Rinkem.

Již 25 let vám WND směle přináší novinky, na kterých opravdu záleží. Pokud oceňujete naše křesťanské novináře a jejich jedinečně pravdivé zpravodajství a analýzy, pomozte nám a staňte se WND Insider!

V primárkách GOP House v Michiganu úřadující poslanec Peter Meijer – jeden z 10 republikánů, kteří v lednu 2021 hlasovali pro impeachment prezidenta Trumpa – prohrál s Trumpem podporovaným vyzyvatelem Johnem Gibbsem téměř 3 body, což bylo považováno za rozrušení.

Gibbs, který sloužil v Trumpově administrativě jako úřadující asistent tajemníka na ministerstvu bydlení a městského rozvoje, hovořil ve středu ráno se Stevem Bannonem v pořadu „War Room“.

„Bylo to zemětřesení v celé zemi,“ řekl Gibbs, bývalý softwarový vývojář ze Silicon Valley.

„Vynaložili jsme výdaje na vnější výdaje asi 100 ku 1, na tvrdé peníze asi 10 ku 1. [Meijer] posílal dva až tři poštovní zásilky denně po dobu posledních dvou nebo tří týdnů. Drahé televizní reklamy, rádiové reklamy,“ řekl Gibbs .

„Nefungovalo to. Byli jsme tam venku a dělali věc, která nestála žádné peníze. Setkávali jsme se s lidmi.“

A Gibbs, který byl křesťanským misionářem v Japonsku, řekl, že „síla modlitby, která nás podepírá“, byla nejdůležitějším rozdílem, a poznamenal, že na webových stránkách své kampaně má místo, kde se lidé mohou přihlásit a zavázat se k modlitbě za něj a jeho kampaň .

Viz Gibbsův rozhovor s „War Room“:

V ostře sledovaných primárkách Senátu v Missouri skončil bývalý guvernér Eric Greitens třetí za generálním prokurátorem Ericem Schmittem. Trump v pondělí způsobil zmatek, když oznámil, že podporuje „Erica“, což bylo vykládáno tak, že oba Ericsy považuje za přijatelné kandidáty.

Schmitt se v listopadu utká s vítězkou Demokratické strany Trudy Busch Valentineovou, dědičkou Anheuser-Busch, o místo uvolněné odstupujícím republikánským senátorem Royem Bluntem.

V Kansasu vyhrál nominaci republikánské strany Trumpův kandidát na guvernéra, státní zástupce Derek Schmidt.

Voličům v Kansasu bylo předloženo volební opatření k otázce potratů se zněním, které CNN popsalo jako „spletité“. Otázkou v podstatě bylo, zda by ústava státu měla či neměla zakazovat právo na potrat, a 58,8 % voličů odpovědělo ne.

Obsah vytvořený WND News Center je k dispozici pro opětovné zveřejnění zdarma kterémukoli oprávněnému vydavateli zpráv, který může poskytnout široké publikum. Chcete-li získat licencování našeho původního obsahu, kontaktujte prosím licensing@wndnewscenter.org .

Zdroj: WND https://www.wnd.com/2022/08/earthquake-throughout-nation-trump-candidates-score-big-wins/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *