Řekněte, že agenti vědí, že „nebudou nést odpovědnost za své nezákonné chování a pochybení“

Mnoho Američanů se v dnešní době dívá na FBI s podezřením, nikoli s respektem.

Koneckonců, její agenti a úředníci byli nedílnou součástí nyní odhaleného tajného spiknutí Russiagate, které úřad vytvořil spolu s demokraty proti prezidentu Trumpovi.

Ale je to horší.

TRENDING: Soudce dal ze znepokojivého důvodu zelenou více mužům umístěných v ženských věznicích

Zpráva ve Washington Times uvádí , že informátoři FBI nyní obvinili manažery v několika terénních kancelářích z korupce, zastírání a odvetných opatření.

„Současní a bývalí vůdci FBI v kancelářích úřadu v Miami, Salt Lake City, Buffalo, New York a Newark, New Jersey, čelí stížnostem oznamovatelů,“ uvádí zpráva.

Jedna agentka, která obvinila ředitele FBI Christophera Wraye a dalších z toho, že ignorovali její tvrzení o sexuálním obtěžování, uvedla, že úřad ve skutečnosti funguje v „mobovské mentalitě“.

 

Zpráva citovala neidentifikovaného agenta, který v dopise Rep. Louie Gohmertovi, R-Texas řekl: „FBI se zcela vymkla kontrole a její kultura a struktura se musí změnit. Nejen, že politická zaujatost je zcela mimo kontroly a nechutně zřejmé, FBI ví, že nebudou hnáni k odpovědnosti za své nezákonné chování a pochybení.“

The Times uvedl, že jeho informace pocházejí z prověřování stížností nebo projednávání případů s oznamovateli nebo jejich právníky.

Jeden právník uvedl, že obvinění jsou nyní v rukou republikánů z republikánského výboru pro soudnictví a mohla by se stát součástí širšího zkoumání chování ministerstva spravedlnosti.

„Je to pro něj v podstatě vysvědčení, takže na konci svého dvouletého funkčního období ve funkci SAC se dostane na lepší pozici dole ve Washingtonu. A vše se soustředí na jeho metriky,“ řekl zaměstnanec.

„Musíte mít ve své kanceláři tolik případů terorismu ročně, jinak neuspějete,“ řekl. „Takže za námi přišli a řekli věci jako ‚Otevřete případ. Je mi jedno, jestli to má zásluhu nebo ne. Stačí to otevřít. Máme jich jen devět a potřebujeme 10, abych prošel.“

Bývalý agent FBI Kurt Siuzdak řekl, že taková je situace v celé zemi.

Nyní zastupuje informátory FBI, uvedl Times.

Just the News uvedl, že před razií FBI na Trumpův majetek se „řada informátorů objevila s obviněním z politické zaujatosti proti vysokým představitelům FBI. Washington Field Office, který vyslal agenty na Floridu, aby provedli razii na Trumpově majetku, čelil své vlastní soubor obvinění.“

Po této razii senátor republikánské strany Wisconsinu Ron Johnson „vyzval informátory FBI, aby se přihlásili s obavami o pochybení. Republikánská strana Ohio Jim Jordan řekl, že po razii kontaktovalo jeho kancelář 14 informátorů“.

Již 25 let vám WND směle přináší novinky, na kterých opravdu záleží. Pokud si vážíte našich křesťanských novinářů a jejich jedinečně pravdivých zpráv a analýz, pomozte nám a staňte se WND Insider!

Obsah vytvořený WND News Center je k dispozici pro opětovné zveřejnění zdarma kterémukoli oprávněnému vydavateli zpráv, který může poskytnout široké publikum. Chcete-li získat licencování našeho původního obsahu, kontaktujte prosím licensing@wndnewscenter.org .

ZDROJ: WNDhttps://www.wnd.com/2022/08/completely-control-fbi-whistleblowers-sound-alarm-massive-corruption/