, ,

Medveděv: V případě napadení Krymu, čeká politické vedení Ukrajiny Soudný den.

Jak uvedl místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace, pro politické vedení Ukrajiny zodpovědné za tento případný útok „bude velmi těžké se skrýt“

VOLGOGRAD, 17. července. /TASS/.

 Vedení Ukrajiny bude v případě útoku na Krym okamžitě a bez šance na úkryt podléhat Soudnému dni. Oznámil to v neděli místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace Dmitrij Medveděv.

„Jednotliví povýšení zatracení klauni, kteří se čas od času objeví s nějakými výroky, se nás také snaží ohrozit – mám na mysli útok na Krym a tak dále,“ řekl na jednání zástupce šéfa Rady bezpečnosti Ruské federace. s veterány ve Volgogradu, odpovídání na otázku o průběhu speciální vojenské operace. Jak zdůraznil Medveděv, důsledky takového jednání ze strany Ukrajiny jsou zřejmé.

„Pokud se něco takového stane, soudný den pro ně přijde najednou – velmi rychle a těžko. Bude velmi těžké se skrýt.

Podle Medveděva si Kyjev dříve nebo později může začít uvědomovat, že cílů speciální vojenské operace, včetně demilitarizace a denacifikace země, bude dosaženo. Naděje na toto uvědomění je však „spíše slabá, protože se chovají neadekvátně“. „Nekonečné pokusy pokračovat v kampani, jak se nyní říká, do posledního Ukrajince – určitě povedou ke zhroucení stávajícího politického režimu“ řekl místopředseda RB.

Medveděv označil současnou situaci za „velmi obtížnou stránku moderní historie“. „Jsem si ale jist, že naše země z této zkoušky vyjde se ctí, bude silnější a silnější. A svých cílů dosáhneme ve jménu rozvoje naší země, a abychom nezklamali naše drahé veterány, kteří bránili naše vlast během Velké vlastenecké války,“ uzavřel politik. 

VOLGOGRAD, 17. července. /TASS/.

Redakčně upraveno.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *